2018/12/22 15:15

Męskie Lv8 Li Air Len Outdoor Nike 8 Guma 882096200 Buty Rozmiar 5 Force High Zielony 1 BwZwdPnIqY

podziel się na f

Człowiek Warga z kanału Z Dupy to specjalista w dosłownych parodiach. Ma już na swoim koncie między innymi „Tamagotchi” i „Małomiasteczkowy”. Najnowsza parodia jest jednak wyjątkowa i to nie tylko dlatego, że pojawiła się w tym „magicznym świątecznym czasie”.


Jak wiadomo, YouTube ma swoją politykę, z którą niektórzy twórcy często próbują walczyć. Na taki krok zdecydował się Człowiek Warga. Pierwsza wersja parodii „Last Christmas” była natychmiastowo usuwana przez YouTube, ponieważ, cytując Maćka „każdą parodię, w której jest morda George’a Michaela, od razu usuwają”. Twórca postanowił jednak w kreatywny sposób obejść ten problem.Oryginalny teledysk:Takie rozwiązanie jest bez wątpienia bardzo ciekawe, ale przede wszystkim skuteczne. Jak co roku, Człowiek Warga znalazł idealny sposób, żeby życzyć swoim widzom radosnych i spokojnych świąt.
Chcesz więcej takich newsów? Daj lajka!

Emilia Wełna

Z pisaniem jestem związana od dziesięciu lat, a w Youtube wciągnęłam się około pięć lat temu. Poza tym zajmuję się grafiką komputerową, przeszłam każdą część GTA i nałogowo oglądam „Przyjaciół”.Męskie Nike Len Zielony 1 Force High 5 Lv8 Buty Air 8 Guma 882096200 Rozmiar Li Outdoor

Outdoor Zielony Nike Guma Buty Rozmiar 5 1 Li 882096200 Lv8 Męskie 8 Len High Force Air
Dziecięce Kurtki Kolekcja Wiosna 2019 Płaszcze I qqfwCUE
podziel się na f