2018/12/22 15:15

Sklep Puszystych Dla Koszule • Od Wyprzedaż 24 Zł Damskie Bonprix 99 pAPxwvgqw

podziel się na f

Człowiek Warga z kanału Z Dupy to specjalista w dosłownych parodiach. Ma już na swoim koncie między innymi „Tamagotchi” i „Małomiasteczkowy”. Najnowsza parodia jest jednak wyjątkowa i to nie tylko dlatego, że pojawiła się w tym „magicznym świątecznym czasie”.


Jak wiadomo, YouTube ma swoją politykę, z którą niektórzy twórcy często próbują walczyć. Na taki krok zdecydował się Człowiek Warga. Pierwsza wersja parodii „Last Christmas” była natychmiastowo usuwana przez YouTube, ponieważ, cytując Maćka „każdą parodię, w której jest morda George’a Michaela, od razu usuwają”. Twórca postanowił jednak w kreatywny sposób obejść ten problem.Oryginalny teledysk:Takie rozwiązanie jest bez wątpienia bardzo ciekawe, ale przede wszystkim skuteczne. Jak co roku, Człowiek Warga znalazł idealny sposób, żeby życzyć swoim widzom radosnych i spokojnych świąt.
Chcesz więcej takich newsów? Daj lajka!

Emilia Wełna

Z pisaniem jestem związana od dziesięciu lat, a w Youtube wciągnęłam się około pięć lat temu. Poza tym zajmuję się grafiką komputerową, przeszłam każdą część GTA i nałogowo oglądam „Przyjaciół”.Sklep 24 • Dla 99 Damskie Od Zł Puszystych Bonprix Koszule Wyprzedaż

Koszule Dla Bonprix Wyprzedaż Puszystych Zł 99 • 24 Damskie Sklep Od
Czarny 18 Fg Cm7667 Piłkarskie Biały 3 Czerwony Męskie Predator Adidas Korki BZv4gv
podziel się na f