2018/12/22 15:15

Szary Bluza Z W Bluzy Szara Net Tsdlf001 4f Hurtowniasportowa T4z15 xrAHzqrw0

podziel się na f

Człowiek Warga z kanału Z Dupy to specjalista w dosłownych parodiach. Ma już na swoim koncie między innymi „Tamagotchi” i „Małomiasteczkowy”. Najnowsza parodia jest jednak wyjątkowa i to nie tylko dlatego, że pojawiła się w tym „magicznym świątecznym czasie”.


Jak wiadomo, YouTube ma swoją politykę, z którą niektórzy twórcy często próbują walczyć. Na taki krok zdecydował się Człowiek Warga. Pierwsza wersja parodii „Last Christmas” była natychmiastowo usuwana przez YouTube, ponieważ, cytując Maćka „każdą parodię, w której jest morda George’a Michaela, od razu usuwają”. Twórca postanowił jednak w kreatywny sposób obejść ten problem.Oryginalny teledysk:Takie rozwiązanie jest bez wątpienia bardzo ciekawe, ale przede wszystkim skuteczne. Jak co roku, Człowiek Warga znalazł idealny sposób, żeby życzyć swoim widzom radosnych i spokojnych świąt.
Chcesz więcej takich newsów? Daj lajka!

Emilia Wełna

Z pisaniem jestem związana od dziesięciu lat, a w Youtube wciągnęłam się około pięć lat temu. Poza tym zajmuję się grafiką komputerową, przeszłam każdą część GTA i nałogowo oglądam „Przyjaciół”.Z Net W Szara Hurtowniasportowa Bluzy T4z15 Bluza Szary Tsdlf001 4f

Tsdlf001 W Z Bluza Hurtowniasportowa Bluzy T4z15 Szary 4f Net Szara
Mizuno Siatkówka Szaro Tornado 5 Szaro żółta X Wave Żółta Damska 7 5P5q6ngR
podziel się na f